Cam Folyo Uygulamaları

Cam Giydirme Firmaları

Sanayi alanlarında, ticaret ve işin merkezlerinde gördüğümüz üzere büyük alanlarda yer almakta olan mekânların içleri ve dış kısımları firmaların ve markaların reklam ve tanıtımları ile alakalı görsel reklamlar ile donatılmıştır. Özellikle büyük firmaların bu uygulamaları yaptırmış olması ne kadar başarılı bir strateji olduğunu göstermektedir. Faydasını göremeyeceği hiçbir şeyi kimse yaptırmak istemez. Büyük firma olma yolunda herkesin talep ettiği Muş Cam Giydirme Firması günümüz şartlarında reklam ve tanıtım araçlarında önemli bir yere sahiptir. Bu tarz reklamlara gerek vardır. Çünkü her ne iş yaparsanız yapın ürünleriniz ne kadar kaliteli olursa olsun reklam ve tanıtım konusunda geri kaldıysanız bu sizi geriletecektir. Kimse geride kalmak istemediği gibi işinde en iyi olma yolunda bir çok yola başvurmaktadır. Bu yoların başında da cam giydirme gelmektedir. İşinize sahip çıkmak için sadece bu işi talep etmeniz yetmez. Bunun için size en iyi tasarımı uygulamayı yapacak bir reklam ve tanıtım firmasına ihtiyacınız olacaktır. Muş Cam Giydirme Firması sizler için en iyi hizmeti verme konusunda araştırmalarını ve gelişimlerini her daim tazelemekle beraber uzaman ekip kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Günümüzde kullanılmış olan cam giydirme ürünleriyle beraber yüksek katlı binalarda bulunan demode ve görüntüler güzel bir şekilde ortadan kaldırılıp bunların yerine daha estetik görüntülere sahip cam giydirmeler ortaya çıkarılmaktadır. Yapılmış olan bu cam giydirmeler gerek PVC gerekse folyo dijital baskılar kullanılarak yapılan bu işlemlerde kullanılacak olan yapışkan türleri ise gerçekleştirilecek zeminlere göre farklılık göstermektedir. Kendi içinde ikiye ayrılan folyolar ise Removable ve Permanent olarak adlandırılır. Non-permanent yani Removable folyolar; yapıştırılacakları cam yüzeyden eğer istenirse daha sonrasında rahatlıkla sökülür ve bu işlemin yapılmasının hemen arkasından herhangi bir yapışkan iz kalmaz. Permanent folyolar diğer çeşide oranla çok daha kuvvetli yapışkanlara sahip oluyor. İz kalma riski az da olsa var olarak kabul edilebilir.

Temel olarak bu tarz folyolar cam giydirme işlemi için kullanıldığı zaman yerinden sökülmeyeceği düşünülerek kalıcı çalışmalar yapılabilir. PVC materyalden üretilmekte olan dijital baskı folyoları hem düz hem de oluklu alanlara rahatlıkla uygulanabilir. Bunun yanı sıra kendi içinde de pek çok farklı kategoriye ayrılıyor. Cam giydirme çalışmaları sırasında tercih edilecek olan folyonun üst kısmındaki dijital baskı uygulamaları adına tercih edilecek malzemeler de yine yapışkan özellikli ve PVC oluyor. Bununla beraber laminasyon üretim çalışmaları sırasında güneş ile temas edecek dijital baskının etkili şekilde korunabilmesi adına UV koruyucu ürünler de kullanılır. Yapılacak olan bu işlem ile beraber güneş ışınlarının direkt olarak baskıya temas edip onun soldurulmasının güzel bir şekilde önüne geçiliyor. Muş Cam Giydirme Firması olarak sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duyarız. Detaylı bilgi ve danışmalık için lütfen bizleri arayınız.