Araç Giydirme

Muş Araç Giydirme

Muş Araç Giydirmede, reklam uygulamalarının tarihi epey eskidir. Çünkü reklam sayesinde firmalar kendilerini ve yaptıkları çalışmaları sağlam ve etkili bir şekilde tanıtmış olurlar. Fakat reklam denildiği zaman birçok kişinin aklına gelen şeyler zaten belli olmaktadır. Bundan dolayı da farklı reklam firmaları söz konusu olduğu zaman müşteri firmalar bu konuya önyargı ile bakabilmektedirler. Halbuki günümüzde var olan gelişmelerin dikkatli bir şekilde irdelenmesi sonucunda yapılacak olan reklam çalışmaları sayesinde firmalar hangi sektörde olurlarsa olsunlar çevrelerine karşı kendilerini en iyi şekilde tanıtma olanağına erişmiş olacaklar. Muş araç giydirme çalışmaları ise kurulduğu ilk günden bu yana firmaların öncelikli olarak araştırma yaptıkları konuların başında gelmektedir.

Araç Giydirme Muş Firmaları

Şirket ya da firmaya ait olması fark etmez, bize gelen herhangi bir aracın üzerine yapılacak olan reklam çalışması, araç giydirme Muş olarak tanımlanmaktadır. Genel olarak bu işlem cast folyo olarak da piyasada bilinen yapışkanlı PVC aracılığı ile yapılır. Folyonun kalınlığının 0.05 mm olmasındaki en büyük etken ise araç giydirme çalışması yapılırken araçta bulunan kanal oyuklarına rahat bir şekilde, esnetilerek yapıştırılmasının sağlanmasına olanak sağlamaktadır. Pek çok kişi için folyonun araca yapıştırılması çok basit bir işlemmiş gibi görülebilir. Fakat her bir detayın üzerinde durulmamasından sonra ne yazık ki ortaya istenilenden çok daha farklı bir görüntü ortaya çıkabilir. Kötü görünümleri engellemek adına çok fazla üzerinde duruyoruz. Bunun oluşmasını engellemek adına ise mutlaka deneyimli kişiler ile iletişime geçilerek araç giydirme çalışmalarının yapılması sağlanması sizin faydanıza olacaktır.

Araç Giydirme Firmaları

Gerçekleştirilecek olan araç giydirme işlemi öncesinde kaplamanın yapılacağı aracın ölçüleri alınır ve ardından hemen da üretime geçilir. Kaplama işleminden önce yapılacak grafik tasarım çalışması, oldukça dikkatli bir şekilde yapılması gereken çalışmadır. Çünkü gerçekleştirilecek olan yanlış tasarımın beraberinde yanlış baskı da gelir. Yanlış şekilde basılacak olan baskı, aracın üzerinde kendini çok net bir şekilde gösterir kimse böyle olsun istemez. Dolayısıyla tasarım işlemine dikkat etmek, atılması gereken önemli adımların birisidir. Folyoya baskı yapılmadan önce mutlaka son görünüme bakılıp öyle uygulanması daha net olur. Ardından da sıra baskı yapılır. En kaliteli baskı tekniklerinin kullanılması ile beraber artık alınacak olan çıktının araç tarafından giydirilmesine geçilir.

Bu aşamada Muş araç giydirme çalışmaları esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan birisi de; kapı araları, farlar, çıtalar, kollar gibi demse yani dekupe işleminin gerçekleştirileceği noktalarına hiçbir şekilde logo, yazı ya da resmin gelmemesi olmalıdır. Böyle olunca reklam tam anlamıyla istenildiği gibi ortaya çıkmamış olacaktır. Basımın hazırlanmasından sonra temizlenmiş olan araç yüzeyine çok dikkatli şekilde yapıştırılması gerekir. Dikkatli şekilde yapıştırılmaya başlanması esnasında araç ile folyo arasında hiçbir şekilde hava kalmamasına dikkat edilmelidir. Çünkü kabarcık oluşması sonrasında ortaya çıkacak olan görüntü hiçbir şekilde istenilenleri göz önüne sermeyecektir. Dikkatlice aracın kaplanmasından sonra artık araç nereye giderse gitsin gerekli olan tanıtım işlemleri tamamlanmış olacaktır.